Rośliny formowane, bonsai ogrodowe, niwaki

No products were found matching your selection.

No products were found matching your selection.

Rośliny liściaste kwitnące

No products were found matching your selection.

No products were found matching your selection.

Kamień ozdobny
w ogrodzie

Zapraszamy do naszego Centrum Ogrodniczego

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-14:00
Niedziela: nieczynne

Centrum Ogrodnicze Bonsai Land

Bonsai Land to centrum ogrodnicze, specjalizujące się w sprzedaży roślin. W naszej ofercie najpopularniejsze są rośliny formowane oraz bonsai, ale można u nas znaleźć także inne rośliny ogrodowe i ozdobne. Dzięki naszym roślinom możesz stworzyć wymarzony ogród, który będzie zachwycał gości swoją zielenią i bliskością przyrody. Stworzysz z nami miejsce doskonałe na popołudniowy wypoczynek, spotkania z rodziną i przyjaciółmi oraz spędzanie czasu na łonie natury.

Dlaczego my?

Bonsai Land to miejsce, w którym z łatwością spełnisz swoje marzenia o zadbanym i pięknym ogrodzie. Z pomocą naszych pracowników dokonasz wyboru odpowiednich egzemplarzy roślin oraz artykułów pomocnych w ogrodzie. Przyjdź już dziś i przekonaj się, że stworzenie ogrodu nie jest zadaniem trudnym i męczącym, jeżeli tylko zdecydujesz się na odpowiednią pomoc i doradztwo. Zapraszamy!

Co możesz u nas znaleźć?

Specjalizujemy się głównie w roślinach formowanych oraz bonsai ogrodowym, ale znajdziesz u nas także rośliny iglaste szczepione, liściaste kwitnące, rośliny okrywowe, płożące skarpy, rośliny na żywopłot, duże egzemplarze roślin oraz dodatki do ogrodu, takie jak kamienie dekoracyjne czy kora ozdobna, która umożliwi Ci osiągnięcie oczekiwanego efektu w ogrodzie. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy także niezbędne artykuły ogrodnicze oraz nawozy, ziemię, torf, które są niezbędne w utrzymaniu efektownego wyglądu ogrodu i skutecznie umożliwią Ci zadbanie o rośliny oraz cały plac.

Bonsai Land - z pasji do ogrodnictwa

Nasz sklep Bonsai Land zrodził się z pasji do ogrodnictwa. Każdy członek naszego zespołu docenia korzyści, jakie płyną z obcowania z naturą. Oferujemy szeroki wybór wielu różnych, szczegółowo opisanych rodzajów roślin, które znajdą miejsce w Twoim ogrodzie. Szczególna dbałość, regularna pielęgnacja oraz delikatność w obchodzeniu się z roślinami skutkują wysoką jakością oferowanych roślin. Nasz personel z przyjemnością oferuje Ci pomoc oraz doradztwo w wyborze.