Bonsai Land

CENTRUM OGRODNICZE KATOWICE

Oferta najlepszych produktów i najwyższa jakość obsługi.

ul. Krakowska 8 b
32-545 Dulowa

Centrum Ogrodnicze

Zespół wykwalifikowanych pracowników centrum ogrodniczego Bonsai Land, dobra opinia wśród stale powracających klientów i szeroka oferta artykułów stosowanych w ogrodnictwie. Dzięki tym cechom, nasza firma z pasją i obsługą klienta na najwyższym poziomie, przyczynia się do tworzenia ogrodów i zagospodarowania przestrzeni u klientów w całym kraju. Oferta roślin ozdobnych i cały wachlarz artykułów ogrodniczych w naszym sklepie, to produkty najwyższej jakości, które charakteryzuje najwyższy stopień użytkowości. Sklep ogrodniczy sprawnie i rzetelnie pełni usługi takie jak doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich artykułów do ogrodu oraz roślinności.

Doskonale wiemy, jakie wymagania stawia przed naszymi klientami teren otaczająca nieruchomość lub inwestycję oraz jak destrukcyjnie mogą wpływać na stan roślin warunki klimatyczne. Dlatego wychodzimy na przeciw trudnościom związanym z tworzeniem poszczególnych struktur ogrodów, oferując roślinność sprawdzoną od elitarnych mateczników. Dodatkowo, świadczymy kompleksowe usługi i pomoc w wyborze odpowiednich gatunków, dla konkretnych wymagań terenowych. Nasz doświadczony zespół pracowników, dla których ogrodnictwo to pasja i wyzwania, którym dzięki kwalifikacjom potrafi sprostać, tworzy niepowtarzalne kompozycje ogrodowe dla najbardziej wymagających klientów. 

Szeroki wybór roślin

Nasz profil firmowy to rośliny ozdobne, formowane i bonsai ogrodowe, które są główną specjalizacją naszej firmy. Ta kategoria to zdecydowana nisza w ogrodnictwie, w naszym kraju. Wybierając sobie tę dziedzinę, doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że jakość oferowanych gatunków roślin, forma i pielęgnacja musi być na najwyższym poziomie. Wyjątkowe właściwości i forma bonsai ogrodowego oraz roślin formowanych, pozwalają na stworzenie unikatowych kompozycji. Ich wyjątkowość wpłynęła na to, że współcześnie stanowią trend w ogrodnictwie i są coraz częściej wybierane. Jeśli chcą Państwo cieszyć się niszową roślinnością, oferta naszego sklepu ogrodniczego jest skierowana dla Państwa.

Artykuły ogrodnicze

Kompletny asortyment sklepu ogrodniczego to nie lada zaleta, dzięki której zaaranżowanie ogrodu będzie jeszcze prostsze. Oferujemy rośliny iglaste szczepione, liściaste kwitnące oraz duże egzemplarze roślin. Oferta naszego sklepu to również kamień ozdobny, kora dekoracyjna, a także certyfikowana ziemia, gwarantująca dobre podłoże dla wymagających roślin. W trosce o pielęgnację roślinności, oferujemy również nawozy oraz niezbędne artykuły ogrodnicze. Dzięki wsparciu naszych doradców i pełnemu asortymentowi dla każdego ogrodu, pomożemy Państwu stworzyć harmonijną kompozycję.

Odwiedź nasze Centrum Ogrodnicze

Działając z pasją, centrum ogrodnicze Bonsai Land stało się miejscem, dzięki któremu zakładanie ogrodu staje się bajecznie proste, a kompleksowe doradztwo pozwala na zachowanie zaaranżowanej przestrzeni w najlepszym stanie przez wiele lat. Nawet w przypadku wyboru orientalnych i rzadkich kompozycji, nasze rośliny będą cieszyły się idealną kondycją przez długi czas.

Znajdziesz nas przy trasie 79 między Krakowem a Katowicami

Przewiń do góry