Bonsai Land

CENTRUM OGRODNICZE KRAKÓW

Oferta najlepszych produktów i najwyższa jakość obsługi.

ul. Krakowska 8 b
32-545 Dulowa

Centrum Ogrodnicze

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany zespół pracowników pozwolił nam stworzyć miejsce, dzięki któremu stworzycie Państwo niepowtarzalny ogród. Centrum ogrodnicze Bonsai Land to szeroki asortyment produktów stosowanych w ogrodnictwie, który charakteryzuje najwyższa jakość i użytkowość. Oferta sklepu ogrodniczego jest skierowana do najbardziej wymagających Klientów, którzy stawiają na obsługę klienta i towar o wysokich walorach jakościowych, potwierdzonych certyfikatami. Niezależnie od warunków podłoża czy wymagań terenu, centrum ogrodnicze Kraków sprosta zaaranżowaniu przestrzeni wokół nieruchomości jednorodzinnych lub inwestycji deweloperskich.

Choć zadanie jest trudne, fachowa obsługa i lata doświadczenia pozwalają na uzyskanie jak najlepszych rezultatów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ogród to istotna kwestia w aranżacji nieruchomości – stanowi część składową wizualizacji i efektu końcowego. Dystrybucja roślin ozdobnych do ogrodów i ogrodnictwo to nasza pasja, która pozwala utrzymać motywacje i jakość oferowanych przez nas usług. Przez długi czas budowaliśmy pozycję centrum ogrodniczego, którą potwierdzają dobre opinie i rzetelne podejście do każdego Klienta. Dzięki temu, że skorzystacie Państwo z kompleksowych usług, które oferuje nasz sklep ogrodniczy, rezultaty będą zachowane na najwyższym poziomie, a ogród będzie udaną inwestycją.

Szeroki wybór roślin

Oferta naszego sklepu ogrodniczego to przede wszystkim rośliny formowane i bonsai ogrodowe, które są główną specjalizacją sklepu. Trafiając w niszę, oferujemy wyłącznie roślinność na najwyższym poziomie estetycznym i jakościowym, aby nasze centrum ogrodnicze było wyjątkowym miejscem dla wymagających Klientów, oczekujących najlepszych efektów. Te wyjątkowe gatunki roślin, których sprzedaż to nasz profil firmowy są nie lada dopełnieniem najpiękniejszych ogrodów wokół każdej nieruchomości. Ich charakterystyka pozwala na stworzenie unikatowych i orientalnych kompozycji, które odpowiadają aktualnym trendom w ogrodnictwie.

Nasza firma to zespół pracowników z pasją, którzy zajmują się doradztwem oraz służą pomocą w dziedzinie ogrodnictwa. Bonsai ogrodowe, niwaki i rośliny ogrodowe, które znajdziecie Państwo w ofercie sklepu, pozwalają stworzyć wyjątkową i spójną strukturę ogrodu. Posiadamy szeroki wachlarz niwaków, roślin iglastych szczepionych, a także roślin liściastych kwitnących i wiele innych.

Artykuły ogrodnicze

Sklep ogrodniczy to również artykuły ogrodnicze, nawozy dostosowane do najbardziej wymagającej roślinności oraz ziemia, która jest gwarantem niezawodnego podłoża. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wszystkie produkty, które pozwolą na zachowanie roślinności w najlepszym wydaniu przez wiele lat. Artykuły pielęgnacyjne i akcesoria ogrodnicze to niezbędny element każdego ogrodu. Oferujemy również kamień ozdobny – w ogrodzie będzie stanowił niezbędny element aranżacji przestrzeni, a dodatkowo podniesie aspekt estetyczny każdego ogrodu. Do dyspozycji klientów centrum ogrodniczego, oddajemy również korę dekoracyjną i torf. Centrum ogrodnicze to nie tylko rośliny z całego świata i wyjątkowe gatunki, które urozmaicą każdą przestrzeń, ale również kompleksowa pielęgnacja, podłoże i artykuły pozwalające na zachowanie przestrzeni w dobrej, wieloletniej kondycji.

Odwiedź nasze Centrum Ogrodnicze

Harmonijnie zagospodarowany teren i estetyczne rozmieszczenie roślinności to inwestycja w otoczenie nieruchomości. Dlatego tak ważne jest, aby firma, na której usługi Państwo się decydują była rzetelna i oferowała wyłącznie sprawdzone gatunki roślin wieloletnich. Dzięki naszemu doświadczeniu doskonale wiemy, które gatunki roślin sprawdzą się w panujących u nas warunkach klimatycznych. Aby roślinność w ogrodzie stanowiła długotrwały walor estetyczny, oferujemy rośliny pochodzące z najwyższej jakości mateczników, gwarantujące wspaniały wygląd przez wiele lat. Projekt i wykonanie ogrodu nie powinno być sezonowe, a trwałe i bezkonfliktowe z możliwościami, jakie oferuje teren.

Znajdziesz nas przy trasie 79 między Krakowem a Katowicami

Przewiń do góry