Bonsai Land

CENTRUM OGRODNICZE CHRZANÓW

Oferta najlepszych produktów i najwyższa jakość obsługi.

ul. Krakowska 8 b
32-545 Dulowa

Centrum Ogrodnicze

Firma, która znajduje się w czołówce firm zajmujących się dystrybucją roślin i artykułów ogrodniczych oraz ciesząca się rzeszą wiernych Klientów, to firma, która budowała swoją pozycję przez lata. Sklep ogrodniczy Chrzanów to asortyment najwyższej jakości i zespół wykwalifikowanych pracowników, których cechuje wykształcenie i pasja do ogrodnictwa. Działania naszej firmy są dedykowane Klientom o najwyższych wymaganiach pod względem jakości roślin do grodu oraz tym, którzy stawiają poprzeczkę wysoko co do walorów estetycznych roślinności.

Ogród to miejsce, które stanowi element wystroju nieruchomości. Choć jego umiejscowienie nie ma nic wspólnego z jej wnętrzem, tak zadbany ogród i estetyczna roślinność znacznie podnoszą aspekt wyglądu i funkcjonalności. Zadaniem naszej firmy jest pomoc i doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej roślinności, dopasowanej do potrzeb i wymagań terenu oraz podłoża. 

Szeroki wybór roślin

Centrum ogrodnicze Bonsai Land specjalizuje się w sprzedaży bonsai ogrodowego, niwaków i roślin formowanych. Dzięki tak wyjątkowemu i niszowemu asortymentowi, mają Państwo pewność, że przestrzeń otaczająca nieruchomość zachwyci zarówno gości, jak i domowników. Zadbany i utrzymany w najlepszej kondycji ogród to doskonała inwestycja. 

Artykuły ogrodnicze

Do naszego asortymentu należą rośliny iglaste szczepione, liściaste kwitnące oraz duże egzemplarze roślin dla Państwa ogrodu. Centrum ogrodnicze to nie tylko roślinność, ale także artykuły ogrodnicze i pielęgnacyjne. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kamień ozdobny do ogrodu, korę dekoracyjną oraz torf. W trosce o znakomitą jakość podłoża, która gwarantuje wspaniały wygląd roślin o określonych walorach, do dystrybucji wprowadzamy również ziemię dedykowaną dla najbardziej wymagających gatunków.

Odwiedź nasze Centrum Ogrodnicze

Kierując się pasją i wieloletnim doświadczeniem, sklep ogrodniczy oferuje rośliny powszechnie stosowane w ogrodnictwie oraz sprawdzone gatunki roślin, które pochodzą od najlepszych mateczników.

Znajdziesz nas przy trasie 79 między Krakowem a Katowicami

Przewiń do góry