Bonsai Land

CENTRUM OGRODNICZE TRZEBINIA

Oferta najlepszych produktów i najwyższa jakość obsługi.

ul. Krakowska 8 b
32-545 Dulowa

Centrum Ogrodnicze

Wyjątkowość naszej firmy to wypadkowa asortymentu wysokiej jakości, doświadczonego zespołu pracowników i pasji do ogrodnictwa. Nasze działania i praca związana z aranżacją najbardziej skomplikowanych ogrodów wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm. W swojej ofercie posiadamy najbardziej unikatowe gatunki roślin wieloletnich, sprawdzone przez długi czas, ale również te, które cieszą największą popularnością w zagospodarowaniu przestrzeni i są powszechnie znane w ogrodnictwie.

Zdajmy sobie sprawę z tego, że ogród to nieodzowna część projektu domu jednorodzinnego lub inwestycji deweloperskiej – zawsze jest uwzględniany w projekcie. Przestrzeń otaczająca nieruchomość jest dopełnieniem jej wyglądu i znacznie podnosi aspekt estetyczny. Dlatego Klienci naszej firmy decydują się na wybór sprawdzonych gatunków roślin, których właściwościami i wyglądem będą mogli się cieszyć przez wiele lat. Do naszych zdań należy doradztwo i pomoc w wyborze gatunków roślin idealnych pod względem warunków, jakie dyktuje teren i klimat.

Szeroki wybór roślin

Centrum ogrodnicze Bonsai Land to bonsai ogrodowe i rośliny formowane, których dystrybucja to nasza specjalność i pasja. Wybierając ten rodzaj roślin jako główny produkt, dysponujemy gatunkami sprawdzonymi i najwyższej jakości. Oferta naszego sklepu jest dedykowana dla Klientów, którzy stawiają wysoką poprzeczkę firmom przodującym w ogrodnictwie. Sklep ogrodniczy to doskonały wybór, kiedy chcą Państwo otrzymać jak najlepsze rezultaty aranżacyjne w Państwa ogrodzie.

Artykuły ogrodnicze

Centrum ogrodnicze oferuje rośliny iglaste szczepione, liściaste kwitnące oraz niwaki. Nasza oferta jest w pełni kompleksowa i pozwala na zakup artykułów ogrodniczych, kamienia ozdobnego do ogrodu, kory dekoracyjnej i wiele więcej. W trosce o pielęgnacje roślin dostępnych w ofercie, dysponujemy również nawozami i środkami niezbędnymi do uprawy roślin.

Odwiedź nasze Centrum Ogrodnicze

Harmonijnie zagospodarowany teren i estetyczne rozmieszczenie roślinności to inwestycja w otoczenie nieruchomości. Dlatego tak ważne jest, aby firma, na której usługi Państwo się decydują była rzetelna i oferowała wyłącznie sprawdzone gatunki roślin wieloletnich. Dzięki naszemu doświadczeniu doskonale wiemy, które gatunki roślin sprawdzą się w panujących u nas warunkach klimatycznych. Aby roślinność w ogrodzie stanowiła długotrwały walor estetyczny, oferujemy rośliny pochodzące z najwyższej jakości mateczników, gwarantujące wspaniały wygląd przez wiele lat. Projekt i wykonanie ogrodu nie powinno być sezonowe, a trwałe i bezkonfliktowe z możliwościami, jakie oferuje teren.

Znajdziesz nas przy trasie 79 między Krakowem a Katowicami