Bonsai Land

CENTRUM OGRODNICZE MYSŁOWICE

Oferta najlepszych produktów i najwyższa jakość obsługi.

ul. Krakowska 8 b
32-545 Dulowa

Centrum Ogrodnicze

Zadbany ogród i harmonia pomiędzy terenem, a roślinnością to cel, który narzuciła sobie nasza firma. Sklep ogrodniczy to miejsce, dzięki któremu stworzą Państwo niepowtarzalny i trwały ogród, który współgra z możliwościami terenu i panującymi warunkami. Nasza oferta zawiera artykuły i rośliny, które charakteryzuje najwyższa jakość, sprawdzone i certyfikowane pochodzenie oraz różnorodność, dzięki której każdy Klient będzie usatysfakcjonowany. 

Pasja to główny spójnik naszej firmy, który pozwolił zebrać doświadczony zespół osób, których pasją i sposobem na życie jest ogrodnictwo. Działania naszej firmy dedykujemy zatem Klientom, którzy oczekują od sklepu ogrodniczego czegoś więcej, niż sprzedaży. Oferujemy szeroki wachlarz usług i artykułów oraz roślinności, dla najbardziej wymagających Klientów. Ogród to przestrzeń, która bezdyskusyjnie oddaje ducha nieruchomości i pozwala poprawić jej walor estetyczny. Ogrodnictwo to element współczesnej architektury, którego wizualizacje pozwala stworzyć centrum ogrodnicze Bonsai Land.

Szeroki wybór roślin

Specjalizujemy się w dystrybucji roślin formowanych i bonsai ogrodowego. Ta konkretna kategoria to nisza, którą nasz sklep ogrodniczy postanowił wypełnić. W związku z tym nasz asortyment to roślinność od elitarnych mateczników i z potwierdzoną jakością, która wpisuje się we współczesne trendy w ogrodnictwie. Dysponujemy roślinami iglastymi szczepionymi, liściastymi kwitnącymi, niwakami oraz dużymi egzemplarzami roślin.

Artykuły ogrodnicze

Ponadto jesteśmy firmą, która dba nie tylko o Klientów, ale również o roślinność, którą znajdą Państwo w naszej ofercie. Dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy również szeroki asortyment artykułów powszechnie stosowanych w ogrodnictwie, a także: kamień ozdobny do ogrodu, korę dekoracyjną, torf i rewelacyjne podłoże, które będzie gwarantem znakomitego podłoża.

Odwiedź nasze Centrum Ogrodnicze

Specjalnie dla naszych Klientów, prowadzimy doradztwo w dziedzinie ogrodnictwa oraz pomoc w wyborze odpowiednich produktów, świadczoną przez zespół wykwalifikowanych pracowników.

Znajdziesz nas przy trasie 79 między Krakowem a Katowicami

Przewiń do góry